Piwo

Każde piwo tworzymy z wielkim zaangażowaniem i wkładamy to całe serce i zdobytą wiedzę, dlatego jest takie pyszne i doceniane przez koneserów.

Aktualnie w dostawie

Gose

Gose to rześki i kwaśny styl piwa wywodzący się z saksońskiego miasta Goslar. Po setkach lat popularności odszedł w zapomnienie, by hucznie powrócić wraz z piwną rewolucją. Uwarzyliśmy klasyczną wersję, której podstawę stanowi słód pszeniczny nadający piwu przyjemnej zbożowości. Dodatek kolendry indyjskiej wnosi nuty cytrusowe, a sól kłodawska zgrabnie podbija wszystkie aromaty nadając piwu lekkiej mineralności. Całość dopełnia charakter innowacyjnego szczepu drożdży, który nadał naszemu gose kwaśność kojarzącą się z cytryną.

Ekstrakt 11%, alkohol 4%

Česke Tmave

Czeskie piwo pił prawie każdy, ale nie każdy wie że najstarszy czeski browar warzący piwo od 1499 roku specjalizuje się w piwie ciemnym a nie jasnym. Nasze Tmave to interpretacja tego wdzięcznego stylu. W aromacie i smaku pierwsze skrzypce grają motywy kawy oraz czekolady, które uzupełnia kwiatowo, korzenny chmiel Żatecky. Już nie musisz jechać do Pragi, uwarzyliśmy to piwo dla Ciebie!

Ekstrakt 12%, alkohol 5%

Porter Bałtycki

Piwowarski skarb Polski, czarne złoto – to określenia najlepiej oddające wagę tego piwa. Mocny, bogaty, złożony i długo leżakujący ciemny lager. Charakteryzuje się takimi aromatami jak: czekolada, ciemny chleb, pumpernikiel, suszone owoce, śliwki, rodzynki, wiśnie, karmel czy toffi. W smaku podobnie rządzą suszone owoce takie jak wiśnie i śliwki, które są dopełnione szlachetnym alkoholem Pełne, gęste i gładkie na języku. Deserowe piwo degustacyjne.
Ekstrakt 20%, alkohol 7,5%

English Best Bitter

Anglicy mają Króla, mieszkają na wyspie i jeżdżą po lewejstronie. Wszystko inaczej niż u Nas. Z tym piwem jest dokładnie tak samo! Niskowysycone, miedziano-złote piwo górnej fermentacji, z drobnopęcherzykową, kremową pianą. W aromacie i smaku bardzo wyczuwalne: od słodu – tostowość, orzechowość i herbatniki, od chmielu – ziemistość i ziołowość , od drożdży estry w typie czerwonego jabłka oraz jagód. Trochę dużo się dzieje jak na tak lekkie piwo, nie sądzicie? ;]

Ekstrakt 11%, Alkohol 4,0%

Marcowe

Ciemno bursztynowy klasyczny niemiecki lager. W aromacie czuć wyraźnie chlebowe, opiekane, słodowe nuty pochodzące od słodu monachijskiego i wiedeńskiego. W smaku podobnie, piwo jest wyraźnie słodowe, pełne, ze średnią goryczką chmielową. Niebezpiecznie pijalne!

Ekstrakt 14%, alkohol 5,5%

Pils

 PILS

Klasyka w najlepszym wykonaniu! Złota barwa, kremowobiała piana oraz bardzo dobra klarowność zachęcają do spróbowania. W aromacie silne akcenty słodowe mieszają się z kwiatowo-korzennym profilem użytego chmielu.W smaku podobnie – słodowość wraz ze zbożowością równoważy się ze szlachetną ziołową goryczką pochodzącą od chmielu.

Ekstrakt 12%, alkohol 5%

Zobacz BeerWall