Piwo

Każde piwo tworzymy z wielkim zaangażowaniem i wkładamy to całe serce i zdobytą wiedzę, dlatego jest takie pyszne i doceniane przez koneserów.

Aktualnie w dostawie

Witbier

Jasnożółte, mętne, pijalne, lekkie pszeniczne piwo. Dodatek skórek pomarańczy oraz kolendry sprawia, że jest
niesamowicie aromatyczne oraz zapewnia maksymalną rześkość. W szkle znajdziemy ukojenie w upalne dni, idealne
piwo na lato. ☺ Obowiązkowa pozycja dla wielbicieli piw o niższej zawartości alkoholu i niskiej goryczce. Musujące, średnio treściwe z kwaskowym finiszem.

New England IPA

To piwo jest owocową bombą! Poczuj aromat soczystych owoców tropikalnych takich jak mango, marakuja, pomarańcz, mandarynka i ananas. W smaku podobnie – owocowe szaleństwo miesza się z średnią cytrusową goryczką. Piwo mętne, bardzo gładkie, soczyste, przypominające świeżo wyciśnięty sok!

Ekstrakt 15%, Alkohol 5,5%,

Porter Bałtycki

Piwowarski skarb Polski, czarne złoto – to określenia najlepiej oddające wagę tego piwa. Mocny, bogaty, złożony i długo leżakujący ciemny lager. Charakteryzuje się takimi aromatami jak: czekolada, ciemny chleb, pumpernikiel, suszone owoce, śliwki, rodzynki, wiśnie, karmel czy toffi. W smaku podobnie rządzą suszone owoce takie jak wiśnie i śliwki, które są dopełnione szlachetnym alkoholem Pełne, gęste i gładkie na języku. Deserowe piwo degustacyjne.
Ekstrakt 20%, alkohol 7,5%

American wheat

Jasnożółte, średnio treściwe piwo na bazie pszenicy z dodatkiem nowofalowych odmian amerykańskich chmieli.
Delikatnie kremowa tekstura pochodzącą od pszenicy oraz solidna dawka chmielu wnosząca owocową rześkość sprawiają, że piwo jest niesłychanie pijalne. Dwukrotnie najlepsze piwo na konkursie KPR 2018 i 2019.

Ekstrakt 11%, alkohol 4,5%

Marcowe

Bursztynowy klasyczny niemiecki lager. W aromacie czuć wyraźnie opiekane, słodowe nuty pochodzące od słodu monachijskiego i wiedeńskiego. W smaku podobnie, piwo jest wyraźnie słodowe, pełne, ze średnią goryczką chmielową. Niebezpiecznie pijalne! Pasuje do klasycznych dań kuchni niemieckiej oraz polskiej.

Ekstrakt 14%, Alkohol 5,5%

Pils

 

Klasyka w najlepszym wykonaniu! Złota barwa, kremowobiała piana oraz bardzo dobra klarowność zachęcają do spróbowania. W aromacie silne akcenty słodowe mieszają się z kwiatowo-korzennym profilem użytego chmielu.W smaku podobnie – słodowość wraz ze zbożowością równoważy się ze szlachetną ziołową goryczką pochodzącą od chmielu.

Ekstrakt 12%, alkohol 5%

Zobacz BeerWall