Piwo

Każde piwo tworzymy z wielkim zaangażowaniem i wkładamy to całe serce i zdobytą wiedzę, dlatego jest takie pyszne i doceniane przez koneserów.

Aktualnie w dostawie

Gose

Gose to rześki i kwaśny styl piwa wywodzący się z saksońskiego miasta Goslar. Po setkach lat popularności odszedł w zapomnienie, by hucznie powrócić wraz z piwną rewolucją. Uwarzyliśmy klasyczną wersję, której podstawę stanowi słód pszeniczny nadający piwu przyjemnej zbożowości. Dodatek kolendry indyjskiej wnosi nuty cytrusowe, a sól kłodawska zgrabnie podbija wszystkie aromaty nadając piwu lekkiej mineralności. Całość dopełnia charakter innowacyjnego szczepu drożdży, który nadał naszemu gose kwaśność kojarzącą się z cytryną.

Ekstrakt 11%, alkohol 4%

Marcowe

Ciemno bursztynowy klasyczny niemiecki lager. W aromacie czuć wyraźnie chlebowe, opiekane, słodowe nuty pochodzące od słodu monachijskiego. W smaku podobnie, piwo jest wyraźnie słodowe, pełne, chlebowe ze średnią, szlachetną goryczką chmielową. Niebezpiecznie pijalne!

Ekstrakt 14%, alkohol 5,5%

Porter Bałtycki

Piwowarski skarb Polski, czarne złoto – to określenia najlepiej oddające wagę tego piwa. Mocny, bogaty, złożony i długo leżakujący ciemny lager. Charakteryzuje się takimi aromatami jak: czekolada, ciemny chleb, pumpernikiel, suszone owoce, śliwki, rodzynki, wiśnie, karmel czy toffi. W smaku podobnie rządzą suszone owoce takie jak wiśnie i śliwki, które są dopełnione szlachetnym alkoholem Pełne, gęste i gładkie na języku. Deserowe piwo degustacyjne.
Ekstrakt 20%, alkohol 7,5%

Red IPA

To piwo jest swoistym wehikułem czasu! Przenosi nas 11 lat wstecz, kiedy uwarzona została pierwsza warka IPA w Polsce. W aromacie i smaku grapefruity, cytrusy i czerwone owoce łączą się z odsłodowymi przypieczonymi motywami. Piwo pełne, z wyraźną karmelowością, która błyskawicznie jest kontrowana przez wysoką goryczkę.

Ekstrakt 15%, Alkohol 6%

Koźlak wędzony

Za oknem coraz chłodniej i ciemniej, pogoda nie rozpieszcza. Mimo to zapraszamy na grilla! Nasz koźlak podwędzany aromatem i smakiem przypomni Ci o pysznej chrupiącej kiełbasce z grilla! Ten klasyczny lager to mariaż ciemnego pieczywa, z chmielową goryczką oraz cudowną delikatną bukową wędzonką. Rubinowe, średnio wysycone, bardzo pijalne, z wytrawnym finiszem.

Ekstrakt 16%, Alkohol 6,5%

Pils

 PILS

Klasyka w najlepszym wykonaniu! Złota barwa, kremowobiała piana oraz bardzo dobra klarowność zachęcają do spróbowania. W aromacie silne akcenty słodowe mieszają się z kwiatowo-korzennym profilem użytego chmielu.W smaku podobnie – słodowość wraz ze zbożowością równoważy się ze szlachetną ziołową goryczką pochodzącą od chmielu.

Ekstrakt 12%, alkohol 5%

Zobacz BeerWall